Hotel Kallma Adventures
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Hotel Kallma Adventures Ica leży 80 km od lotniska Pisco International oraz oferuje wspólny salonik dla wygody gości. Huacachina Lagoon Reserved Zone jest w około 2 km, a Plaza de Armas jest 25 min piechotą od tego hotelu.
La Huacachina znajduje się w ciągu prawie 10 min jazdy od hotelu. Atrakcje kulturalne w okolicy to Museo Científico Javier Cabrera, 2,1 km od obiektu noclegowego.
Kallma Adventures oferuje 15 pokojów do wyboru oraz zapewnia telewizję wielokanałową i telewizję kablową. W pokojach znajdują się oddzielna toaleta i prysznic. Są one wyposażone w prywatną łazienkę.
Restauracja Sarcletti jest blisko Hotel Kallma Adventures, w odległości 13-minutowego spaceru.
- Lokalne atrakcje
- Uniwersytet Universidad Nacional San Luis Gonzaga w Ica497 km
- Brujas de Cachiche Park792 km
- Barena1416 km
- Cachiche1260 km
- Urbanizacion Santa Rosa del Palmar895 km
- Campo Ferial La Vendimia1085 km
- Regional Museum of Ica Adolfo Bermudez Jenkins1367 km
- Lotniska
- Lotnisko Pisco International79 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Czujniki dymu
- Gaśnice
Usługi rekreacyjne
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
Usługi
- Obsługa pokojowa
- Obsługa porządkowa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Taras
- Telewizor LCD
- Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży Hotel Kallma Adventures?
Podróż od Hotel Kallma Adventures do centrum miasta zajmuje 15 min spacerem. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w Hotel Kallma Adventures?
Goście Hotel Kallma Adventures powinni wymeldować się o 11:00.